Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
83 : 72 26:23 | 14:21 | 18:8 | 25:20
Tauron GTK Gliwice
Etap I - 3 kolejka | 08.12.2022 19:30
Sędziowie: Adam Wierzman, Łukasz Andrzejewski, Marcin Bieńkowski | Komisarz: Jarosław Żabko

Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz

Trener: Marek Popiołek. Asystenci: Grzegorz Skiba, Marcin Woźniak

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
2 Jakub Stupnicki DNP                                   
8 Benjamin Simons 22 30:441/1 100.06/9 66.77/10 70.02/2 100.0  7 7 2 4 1 1 3     30 8
10 Igor Wadowski 0 14:48   0/1 0.00/1 0.0     1 1 1 4   1       0 1
14 Paulius Petrilevicius 11 32:323/6 50.0   3/6 50.05/6 83.34 3 7 2 3 5 1   1   16 12
15 Myke Henry 16 27:193/6 50.03/7 42.96/13 46.21/2 50.01 2 3 2 3 2 6   2   9 13
21 Mike Smith 10 30:443/10 30.00/5 0.03/15 20.04/6 66.71 2 3 8 3 4 4 1     4 10
22 Jakub Ulczyński DNP                                   
23 Piotr Wińkowski 0 01:23                    1           0 -1
24 Daniel Szymkiewicz 15 30:076/9 66.70/1 0.06/10 60.03/4 75.01 7 8 4 5 6 4 3   1 21 18
27 Nathan Cayo 8 19:504/5 80.0   4/5 80.0   2 4 6   3     3 1   17 1
41 Aleksander Lewandowski 1 09:250/1 0.00/3 0.00/4 0.01/2 50.0          1         -4 -5
55 Michał Pluta 0 03:08   0/2 0.00/2 0.0                       -2 -2
Drużyna 5 3 8    
Suma 83 200:00 20/38 52.6 9/28 32.1 29/66 43.9 16/22 72.7 14 29 43 19 26 19 17 10 4 1 91  

Tauron GTK Gliwice

Trener: Maroš Kovačik. Asystent: Stanisław Mazanek

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Aleksander Busz 2 07:551/1 100.0   1/1 100.00/1 0.0          1         1 7
2 Michał Domżoł DNP                                   
3 Norbert Maciejak 0 13:06         0/2 0.0  1 1 1 3 4         0 -3
4 Mateusz Szlachetka 17 26:384/5 80.01/1 100.05/6 83.36/7 85.71 1 2 4 3 4 1   1 1 21 -5
5 Igor Krzych 0 00:35                                0 2
6 Terrance Ferguson 11 37:333/8 37.51/6 16.74/14 28.62/5 40.0  3 3 1 2 3 4 1   1 -1 -17
14 Jure Škifić 10 24:283/8 37.5   3/8 37.54/4 100.01 3 4 1 3 2 1 1   1 10 -11
21 Filip Put 11 24:352/4 50.01/6 16.73/10 30.04/4 100.01 4 5   2 2 2       7 -9
22 Earl Jerrod Rowland 12 34:133/7 42.91/5 20.04/12 33.33/4 75.02 3 5 12 3 4 5 1   1 16 -17
33 Kamari Murphy 7 29:143/6 50.0   3/6 50.01/2 50.01 7 8 1 4 5 2 1     11 -4
35 Tomasz Palmowski 2 01:431/1 100.0   1/1 100.0                       2 2
Drużyna 4 2 6 2 1
Suma 72 200:00 20/40 50 4/18 22.2 24/58 41.4 20/29 69 10 24 34 20 22 25 16 4 1 4 67  
  Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz Tauron GTK Gliwice
Punkty ze strat 14 6
Punkty w "pomalowanym" 34 (17/31) 54.8 30 (15/25) 60
Punkty drugiej szansy 14 5
Punkty szybkiego ataku 10 6
Punkty z ławki 9 32
  Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz Tauron GTK Gliwice
Najwyższe prowadzenie 15 (80-65) 6 (40-46)
Najwyższa seria punktowa 8 (58-50) 6 (36-40)
Zmiany prowadzenia 4
Remisy 9
Czas na prowadzeniu 27:46 07:23