HydroTruck Radom
85 : 91 18:18 | 26:26 | 25:23 | 16:24
Asseco Arka Gdynia
Etap I - 9 kolejka | 29.10.2021 19:30
Sędziowie: Wojciech Liszka, Łukasz Jankowski, Karol Nowak | Komisarz: Krzysztof Puchałka

HydroTruck Radom

Trener: Marek Popiołek. Asystent: Maciej Dudzik

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Filip Karczemny DNP                                   
2 Mike Moore 18 33:195/11 45.52/7 28.67/18 38.92/2 100.0  2 2 1 2 1 3 1     8 -3
3 Anthony Ireland 24 32:125/8 62.53/6 50.08/14 57.15/5 100.02 2 4 5 1 6 5 1     23 1
7 A.j. English 5 29:211/2 50.01/4 25.02/6 33.3     2 2 7 1 2 1 2 1   12 5
12 Paweł Dzierżak 2 14:27         2/2 100.0  2 2 4 5 2 3       5 -4
13 Jakub Zalewski 0 02:53   0/1 0.00/1 0.0               1       -2 -5
16 Daniel Wall 0 02:47                    1           0 -7
21 Danilo Ostojić 11 17:424/7 57.11/1 100.05/8 62.50/1 0.03 5 8   3 3 1       14 -17
29 Filip Zegzuła 9 21:401/2 50.02/2 100.03/4 75.01/1 100.0  1 1   1 2   1     10 9
33 Maciej Żmudzki 0 04:28              2 2   4   1       1 7
41 Aleksander Lewandowski 5 14:051/1 100.01/2 50.02/3 66.7     1 1     1         5 -11
47 Filip Kraljević 11 27:063/8 37.5   3/8 37.55/6 83.31 4 5 1 4 4 2 1 1 2 11 -5
Drużyna   1 1    
Suma 85 200:00 20/39 51.3 10/23 43.5 30/62 48.4 15/17 88.2 6 22 28 18 22 21 17 6 2 2 87  

Asseco Arka Gdynia

Trener: Miloš Mitrović. Asystenci: Marcel Babiński, Krzysztof Szubarga, Roman Tymański

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Anthony Durham II 16 26:345/9 55.61/4 25.06/13 46.23/3 100.01 2 3 5   5 5 2     14 3
5 Wojciech Tomaszewski 2 08:091/1 100.00/1 0.01/2 50.0           1           1 -21
8 Filip Dylewicz 3 16:570/3 0.01/1 100.01/4 25.0   2 3 5 1 3           6 18
9 Dominik Wilczek 4 15:052/2 100.00/1 0.02/3 66.7     1 1   3 1 2       2 2
10 Novak Musić 15 26:295/7 71.40/2 0.05/9 55.65/11 45.5  4 4 4 2 6 4 3 1   13 15
11 Bartłomiej Wołoszyn 18 33:165/9 55.62/4 50.07/13 53.82/2 100.0  1 1 2 2 2       1 15 -2
17 Nikola Mišković 0 02:10         0/2 0.0          1         -2 9
22 Olaf Perzanowski DNP                                   
32 Adrian Bogucki 5 10:002/3 66.7   2/3 66.71/1 100.01 3 4   3 1 2       6 -13
34 Adam Hrycaniuk 8 30:004/6 66.7   4/6 66.7   6 6 12 7 3 4 1 2     26 19
89 Jacobi Boykins 20 31:201/6 16.75/6 83.36/12 50.03/5 60.01 5 6 2 4 2 2 2 1 1 21 0
Drużyna 1 2 3    
Suma 91 200:00 25/46 54.3 9/19 47.4 34/65 52.3 14/24 58.3 12 27 39 21 21 22 16 9 2 2 102  
  HydroTruck Radom Asseco Arka Gdynia
Punkty ze strat 18 18
Punkty w "pomalowanym" 34 (17/30) 56.7 42 (21/38) 55.3
Punkty drugiej szansy 4 15
Punkty szybkiego ataku 12 13
Punkty z ławki 18 26
  HydroTruck Radom Asseco Arka Gdynia
Najwyższe prowadzenie 5 (78-73) 17 (23-40)
Najwyższa seria punktowa 10 (44-44) 15 (18-29)
Zmiany prowadzenia 17
Remisy 13
Czas na prowadzeniu 10:27 21:23