Enea Astoria Bydgoszcz
88 : 109 24:34 | 24:19 | 18:35 | 22:21
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp.
Etap I - 28 kolejka | 13.03.2021 17:35
Sędziowie: Marcin Kowalski, Grzegorz Czajka, Tomasz Trybalski | Komisarz: Zbigniew Błażkowski

Enea Astoria Bydgoszcz

Trener: Artur Gronek. Asystenci: Marek Popiołek, Grzegorz Skiba

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
2 Corey Sanders 18 35:326/9 66.71/2 50.07/11 63.63/3 100.0  2 2 8 1 4 2     1 22 -17
3 Paweł Kopycki DNP                                   
4 Dorian Szyttenholm DNP                                   
15 Adrian Bogucki 9 29:062/3 66.7   2/3 66.75/6 83.3  4 4 2 2 4 2 1     12 -9
21 Michał Krasuski 0 18:06   0/3 0.00/3 0.0     1 1 1 4           -1 -3
24 Zane Waterman 12 20:111/1 100.03/4 75.04/5 80.01/2 50.01 4 5 1 4 2 3   1   14 -5
30 Adrian Sobkowiak DNP                                   
34 Markus Loncar 2 10:541/1 100.0   1/1 100.0     2 2   2   2       2 -12
44 Paulius Dambrauskas 7 22:051/7 14.30/2 0.01/9 11.15/6 83.32   2 4 3 5 3     1 1 -13
55 Marcin Nowakowski 0 08:000/1 0.00/1 0.00/2 0.0   1   1 1     1 1     0 -7
77 Jakub Nizioł 17 29:346/7 85.71/3 33.37/10 70.02/3 66.71 4 5 2 2 5   3     23 -19
88 Tomislav Gabrić 23 26:324/6 66.75/8 62.59/14 64.3   1 1 2 5 1 1 1 2     26 -20
Drużyna   2 2   2
Suma 88 200:00 21/35 60 10/23 43.5 31/58 53.4 16/20 80 6 20 26 24 19 21 16 7 1 2 99  

Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp.

Trener: Igor Milicic. Asystent: Andrzej Urban

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Marcin Pławucki DNP                                   
5 Denzel Andersson 20 21:213/4 75.03/6 50.06/10 60.05/6 83.3  4 4 1 3 5     2   22 9
7 Trey Kell 15 27:003/5 60.01/2 50.04/7 57.16/6 100.01 2 3 10 1 5 2       23 10
8 Szymon Ryżek DNP                                   
11 Taurean Green 2 20:381/1 100.0   1/1 100.0   1   1 9 2 1 3 1     10 7
12 Jarosław Mokros 10 25:121/2 50.02/4 50.03/6 50.02/2 100.0  1 1 1 2 3 2 1   1 8 23
13 Josip Sobin 4 20:472/7 28.6   2/7 28.6   1 5 6 1 1   1       5 20
18 Kamil Nawrot DNP                                   
21 Maciej Kucharek 7 17:032/4 50.01/7 14.33/11 27.3   1 3 4 1 3   1 2     5 3
30 Jakub Garbacz 15 22:591/1 100.03/5 60.04/6 66.74/4 100.0  3 3 1 3 3         17 17
34 Chris Smith 18 25:472/4 50.04/5 80.06/9 66.72/2 100.02 2 4 4 2 1 1 3     25 15
35 Mark Ogden 18 19:135/8 62.52/3 66.77/11 63.62/2 100.01 2 3 2 4 1         19 1
Drużyna 4 1 5   1
Suma 109 200:00 20/36 55.6 16/32 50 36/68 52.9 21/22 95.5 11 23 34 30 21 19 11 7 2 1 134  
  Enea Astoria Bydgoszcz Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp.
Punkty ze strat 14 20
Punkty w "pomalowanym" 38 (19/30) 63.3 36 (18/32) 56.3
Punkty drugiej szansy 4 10
Punkty szybkiego ataku 10 20
Punkty z ławki 21 33
  Enea Astoria Bydgoszcz Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp.
Najwyższe prowadzenie 1 (11-10) 27 (71-98)
Najwyższa seria punktowa 7 (34-40) 11 (51-67)
Zmiany prowadzenia 2
Remisy 2
Czas na prowadzeniu 00:20 38:53