Enea Astoria Bydgoszcz
103 : 73 26:14 | 26:15 | 21:18 | 30:26
Asseco Arka Gdynia
Etap I - 26 kolejka | 09.03.2021 20:00
Sędziowie: Jakub Zamojski, Mariusz Nawrocki, Tomasz Langowski | Komisarz: Arkadiusz Zagrodnik

Enea Astoria Bydgoszcz

Trener: Artur Gronek. Asystenci: Marek Popiołek, Grzegorz Skiba

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
2 Corey Sanders 15 29:387/10 70.00/1 0.07/11 63.61/1 100.01 5 6 13   2 1 2   1 31 21
3 Paweł Kopycki 2 01:551/1 100.0   1/1 100.0           2           2 -2
4 Dorian Szyttenholm 0 01:55                    1   1       -1 -2
8 Michał Chyliński 17 14:312/3 66.74/6 66.76/9 66.71/1 100.0  2 2   3 2 2       14 9
15 Adrian Bogucki 9 22:213/8 37.5   3/8 37.53/4 75.01 4 5   1 3   1 1   10 18
21 Michał Krasuski 11 21:461/1 100.03/4 75.04/5 80.0   1   1 1 1   1 3     14 26
24 Zane Waterman 5 19:191/3 33.3   1/3 33.33/4 75.01 4 5 1 3 2       1 8 12
34 Markus Loncar 6 15:442/3 66.7   2/3 66.72/2 100.01 5 6 2 4 2 2       11 14
44 Paulius Dambrauskas 13 20:485/9 55.61/1 100.06/10 60.0     2 2 4 1 2 3 1     13 20
55 Marcin Nowakowski 3 02:07   1/1 100.01/1 100.0         1             4 5
77 Jakub Nizioł 14 29:373/5 60.01/4 25.04/9 44.45/6 83.31 9 10 1 1 6 1       18 12
88 Tomislav Gabrić 8 20:191/3 33.32/3 66.73/6 50.0     2 2 2     1     1 8 17
Drużyna 2   2    
Suma 103 200:00 26/46 56.5 12/20 60 38/66 57.6 15/18 83.3 8 33 41 25 17 19 12 7 1 3 132  

Asseco Arka Gdynia

Trener: Piotr Blechacz. Asystent: Roman Tymański

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Michał Kołodziej 11 18:312/2 100.02/6 33.34/8 50.01/2 50.01 1 2 1 2 2 3 1     7 -22
2 Mateusz Kaszowski 9 14:08   3/4 75.03/4 75.0         1 2   1 1     9 -2
3 Jakub Kobel 1 22:540/1 0.0   0/1 0.01/4 25.0  1 1 4 3 2 2 2     2 -7
7 Krzysztof Szubarga 6 25:460/3 0.02/5 40.02/8 25.0   1 3 4 4 2 1 1   1   8 -27
8 Filip Dylewicz 13 23:592/3 66.72/6 33.34/9 44.43/4 75.0  9 9 2 1 2         18 -9
11 Bartłomiej Wołoszyn 2 25:160/4 0.0   0/4 0.02/2 100.0        5 1 2 1     -3 -15
21 Mikołaj Witliński 11 22:085/10 50.0   5/10 50.01/2 50.03 1 4   1 2 2   2   9 -19
32 Karlo Vragović 10 26:353/3 100.01/5 20.04/8 50.01/1 100.0  3 3   2 4 1 1     9 -28
34 Adam Hrycaniuk 10 20:423/10 30.0   3/10 30.04/6 66.72 3 5 1 1 3 1 1   1 7 -21
77 Igor Wadowski DNP                                   
Drużyna 1 1 2   1
Suma 73 199:59 15/36 41.7 10/26 38.5 25/62 40.3 13/21 61.9 8 22 30 13 19 17 14 7 3 1 66  
  Enea Astoria Bydgoszcz Asseco Arka Gdynia
Punkty ze strat 13 16
Punkty w "pomalowanym" 48 (24/37) 64.9 24 (12/31) 38.7
Punkty drugiej szansy 11 2
Punkty szybkiego ataku 17 0
Punkty z ławki 40 34
  Enea Astoria Bydgoszcz Asseco Arka Gdynia
Najwyższe prowadzenie 36 (93-57) 2 (0-2)
Najwyższa seria punktowa 14 (14-2) 7 (60-42)
Zmiany prowadzenia 1
Remisy 1
Czas na prowadzeniu 38:54 00:23