Drużyny, Bartosz Szczechowski , 2012-01-15 13:30

Holmes opuszcza Kotwicę

25 - letni rzucający Kotwicy Kołobrzeg Reggie Holmes opuszcza zespół trenera Tomasza Mrożka. Kontrakt został rozwiązany, gdyż zawodnik nie spełnił pokładanych w nim nadziei, ale także wpływ na to miała jego postawa i zaangażowanie na treningach i meczach.

Mecz - zapowiedź, Bartosz Szczechowski , 2012-01-10 23:30

Przed Kotwica - Polpharma: Ostatni raz w Kołobrzegu

W czwartek, 12 stycznia koszykarze Kotwicy Kołobrzeg ostatni raz w rundzie zasadniczej zagrają przed własną publicznością. Rywalem Czarodziejów z Wydm będzie Polpharma Starogard Gdański.

Wywiady, Rozmawiał Bartosz Szczechowski, 2011-12-30 22:48

Harris: Mieszamy w tabeli

- Nikt nie spodziewał się na tym etapie 10 zwycięstw z naszej strony, a także piątego miejsca w tabeli po tylu kolejkach. Będziemy starali się grać tak jak do tej pory i mam nadzieję, że sprawimy jeszcze niejedną niespodziankę - mówi Darrell Harris po piątkowym zwycięstwie Kotwicy Kołobrzeg z ŁKS Łódź.

Mecz - relacja, Bartosz Szczechowski , 2011-12-30 22:14

Kotwica - ŁKS: Udane zakończenie roku w Kołobrzegu

Koszykarze Kotwicy Kołobrzeg po początkowych problemach pewnie pokonali w Hali Milenium ŁKS Łódź 85:58. Najlepszym strzelcem Czarodziejów z Wydm kolejny raz okazał się Reggie Holmes, który zdobył 24 punkty.

Wywiady, Rozmawiał Bartosz Szczechowski , 2011-12-28 21:56

Holmes: Wnieść jak najwięcej energii

- Moja rola jest nadal taka sama. Spędzam na parkiecie określoną ilość minut, w ostatnim czasie gram nawet trochę więcej. Staram się wnieść z ławki jak najwięcej energii jak potrafię i cieszę się, że zespół na tym zyskuje - mówi rzucający Kotwicy Reggie Holmes przed spotkaniem Kotwicy Kołobrzeg z ŁKS Łódź.

Mecz - relacja, Rafał Juć , 2011-12-23 22:08

AZS Politechnika - Kotwica: Zadecydowali obcokrajowcy

Reginald Holmes w drugiej połowie rzucił 19 punktów, a Kotwica wygrała ten fragment 49:31, dzięki czemu kołobrzeżanie tuż przed świętami pokonali na wyjeździe 80:64 AZS Politechnikę Warszawską.

Mecz - relacja, Bartosz Szczechowski , 2011-12-17 22:24

Kotwica - Siarka Jezioro: Wygrali dla Mrożka

Koszykarze Kotwicy Kołobrzeg, osłabieni brakiem trenera Tomasza Mrożka, pewnie pokonali w Hali Milenium Siarkę Jezioro Tarnobrzeg 84:60. Kluczowymi zawodnikami Czarodziejów z Wydm byli Jessie Sapp oraz Tomasz Kęsicki.

Zawodnicy, Witold Piątkowski, 2011-12-15 23:55

ŁKS bez Amerykanów

B.J. Holmes, ostatni z Amerykanów, którzy przed obecnym sezonem TBL wzmocnili ŁKS, nie jest już zawodnikiem klubu. Jego kontrakt został rozwiązany za porozumieniem stron, a sam zawodnik na dniach wraca do Stanów Zjednoczonych, gdzie będzie występował w jednej z lokalnych lig.

Wywiady, Rozmawiał Bartosz Szczechowski, 2011-12-09 18:10

Mrożek: Koncentruję się na swoich rzeczach

- Na pewno każda zmiana trenera dodatkowo dopinguje zawodników, bo chcą się pokazać, chcą jakby wywalczyć swoje minuty na parkiecie.  Na pewno nie będzie to mecz łatwy - mówi trener Kotwicy Kołobrzeg Tomasz Mrożek przed wyjazdowym meczem z AZS Koszalin.

Mecz - zapowiedź, Patryk Pietrzala, bsz, 2011-12-09 17:00

Przed AZS - Kotwica: Historia lubi się powtarzać

Koszykarze AZS Koszalin przystąpią do meczu z Kotwicą Kołobrzeg z nowym, doskonale znanym polskim kibicom trenerem - Andrejem Urlepem, który po czterech porażkach z rzędu zastąpił Tomasza Herkta.