Mecz - zapowiedź, Mateusz Bilski, jsz, 2012-04-06 15:13

Przed Energa Czarni - Asseco Prokom: 6 na 12

Mający ogromne problemy z kontuzjami w zespole Energa Czarni podejmą tuż przed Świętami Wielkanocnymi Asseco Prokom. Spotkanie zostanie rozegrane w sobotę o godz. 18.

Mecz - relacja, Mateusz Bilski , 2012-03-03 22:23

Energa Czarni - PGE Turów: Dwóch bohaterów

Spotkanie między Energą Czarnymi a PGE Turowem miało dwóch bohaterów - Mantasa Cesnauskisa i Daniela Kickerta. Ostatecznie górą był pierwszy z nich, ponieważ słupski zespół po emocjonującej końcówce pokonał zgorzelczan 67:65.

Informacje ligowe, Jacek Seklecki , 2012-01-10 10:22

Statystycznie po 21. kolejce TBL

21. kolejka Tauron Basket Ligi za nami. Zapraszamy do zapoznania się ze statystycznym podsumowaniem tej części gier.

Mecz - relacja, Mateusz Bilski , 2012-01-09 22:40

Energa Czarni - Kotwica: Przełamanie we własnej hali

Na zakończenie 21. kolejki Tauron Basket Ligi Energa Czarni przerwali swoją serię trzech porażek i wyraźnie pokonali Kotwicę 95:63. Szczególnie zaimponował zdobywca 27 punktów Scott Morrison, a swój najlepszy mecz w sezonie rozegrał Paweł Kikowski.

Informacje ligowe, ra, 2011-12-16 17:48

Decyzja w sprawie Scotta Morrisona

PLK SA informuje, że Arbiter Dyscyplinarny PLK podjął decyzję o karze dyscyplinarnej dla Scotta Morrisona.

Informacje ligowe, Jacek Seklecki , 2011-12-05 10:02

Statystycznie po 14. kolejce TBL

Mecz - relacja, Mateusz Bilski , 2011-12-04 21:46

Energa Czarni - Siarka Jezioro: Wygrana pod koszem

Trzej wysocy zawodnicy Energi Czarnych zdobyli w sumie 58 punktów, trafiając aż 24 z 31 rzutów z gry i zapewniając swojej drużynie wygraną nad Siarką Jezioro 103:75. Było to czwarte zwycięstwo słupszczan z rzędu, dzięki któremu zrównali się w tabeli z liderującym PGE Turowem.

Wywiady, Rozmawiał Mateusz Bilski , 2011-11-29 13:26

Adomaitis: Mentalność zwycięzców

- Najważniejsze będzie powstrzymanie ich szybkiego ataku, w tym częstych trójek w takich sytuacjach, a także jak najlepsza nasza obrona 1 na 1 - mówi przed meczem z ŁKS Dainius Adomaitis, trener Energi Czarnych.

Mecz - relacja, Mateusz Bilski , 2011-11-05 21:42

Energa Czarni - PBG Basket: Niesamowity Hinson

Dzięki świetnej grze Darnella Hinsona, który w drugiej połowie zdobył 21 punktów, Energa Czarni pokonali na własnym parkiecie PBG Basket 82:63.

Mecz - zapowiedź, Przemysław Borycki , 2011-10-07 12:07

Przed Siarka Jezioro - Energa Czarni: Test możliwości

Na inaugurację sezonu 2011/12 Siarka Jezioro Tarnobrzeg zagra z Energą Czarnymi Słupsk w pierwszej kolejce Tauron Basket Ligi. Dla obu drużyn będzie to pierwszy poważny test oraz wyznacznik siły i możliwości.