Mecz - relacja, Kosma Zatorski , 2012-04-24 22:50

Zastal - Energa Czarni (2): Goście biorą zwycięstwo w dogrywce

Energa Czarni Słupsk wygrali po dogrywce 70:64 z Zastalem Zielona Góra. Bohaterem słupszczan okazał się rewelacyjny Darnell Hinson, autor 25 punktów. - To był twardy mecz. Cieszę się, że wygraliśmy. Teraz rywalizacja wraca do Słupska i jestem pełen optymizmu - komentował bohater spotkania.

Mecz - relacja, Mateusz Bilski , 2012-04-14 22:44

Energa Czarni - Zastal: Przełamanie słupszczan

54 punkty zdobyte przed duet Hodge-Archibeque nie wystarczyły do zwycięstwa Zastalu w Słupsku. Energa Czarni dzięki lepiej rozegranej końcówce wygrali 83:81 i spotkają się z zielonogórskim zespołem w ćwierćfinale play-off.

Zawodnicy, Mateusz Bilski , 2012-04-06 14:15

Trzy kontuzje w Słupsku

Spore problemy w Enerdze Czarnych. Paweł Kikowski, Paweł Leończyk i Darnell Hinson nie trenują z powodu różnych urazów i cała trójka nie zagra w sobotnim meczu z Asseco Prokomem Gdynia. - Musiałby się zdarzyć jakiś cud, żeby było inaczej - mówi Dainius Adomaitis, trener Energi Czarnych.

Wywiady, Rozmawiał Mateusz Bilski , 2012-04-03 14:57

Hinson: Nie opuszczamy rąk

- Mam świadomość tego, że muszę się jeszcze bardziej skupić na swoich poczynaniach, przede wszystkim mocniej zaangażować się w ataku i nie powtarzać swoich błędów w obronie - mówi przed meczem z PGE Turowem Darnell Hinson, rzucający Energi Czarnych.

Mecz - relacja, Mateusz Bilski , 2012-03-18 21:27

Energa Czarni - Anwil: Włocławianie odrabiają

Energa Czarni w drugiej połowie meczu z Anwilem byli jedynie tłem dla swoich rywali, którzy prowadzeni przez tercet Allen-Berisha-Hajrić pewnie pokonali słupszczan 82:69. Było to trzecie zwycięstwo włocławian nad Energą Czarnymi w tym sezonie.

Mecz - zapowiedź, Patryk Pietrzala, mb, 2012-02-10 21:44

Przed AZS - Energa Czarni: Ostatni raz w hali Gwardii

Ostatni mecz pierwszego etapu Tauron Basket Ligi jest dla kibiców AZS niezwykle wyjątkowy, ponieważ ich ulubieńcy zagrają prawdopodobnie po raz ostatni przeciwko drużynie Energi Czarnych Słupsk w koszalińskiej hali Gwardii.

Mecz - relacja, Kosma Zatorski , 2012-01-29 21:00

Zastal - Energa Czarni: Horrory to już tradycja

Po niezwykle emocjonującym spotkaniu Zastal Zielona Góra pokonał Energę Czarnych Słupsk 79:75. Gospodarzy do zwycięstwa poprowadziło trio: Kamil Chanas, Piotr Stelmach i Walter Hodge.

Mecz - relacja, Mateusz Bilski , 2012-01-09 22:40

Energa Czarni - Kotwica: Przełamanie we własnej hali

Na zakończenie 21. kolejki Tauron Basket Ligi Energa Czarni przerwali swoją serię trzech porażek i wyraźnie pokonali Kotwicę 95:63. Szczególnie zaimponował zdobywca 27 punktów Scott Morrison, a swój najlepszy mecz w sezonie rozegrał Paweł Kikowski.

Wywiady, Rozmawiał Mateusz Bilski , 2011-11-05 22:07

Sulowski: Sroga lekcja

- Bardzo chcieliśmy wygrać z kimś z trójki Anwil, Trefl i Energa Czarni, ale od wszystkich dostaliśmy srogą lekcję - mówi po przegranej w Słupsku 63:82 Jacek Sulowski, rzucający PBG Basketu Poznań.

Mecz - relacja, Mateusz Bilski , 2011-11-05 21:42

Energa Czarni - PBG Basket: Niesamowity Hinson

Dzięki świetnej grze Darnella Hinsona, który w drugiej połowie zdobył 21 punktów, Energa Czarni pokonali na własnym parkiecie PBG Basket 82:63.