Zawodnicy, Przemysław Borycki , 2012-04-06 17:21

Barycz i Rabka kontuzjowani

Pechowy był dla Siarki Jezioro Tarnobrzeg czwartkowy mecz z Polpharmą. Nie dość, że tarnobrzeska drużyna przegrała 90:100, to jej dwóch zawodników odniosło kontuzje. Szczególnie sytuacja zdrowotna Michała Rabki nie jest najlepsza - zawodnika czeka aż kilka miesięcy przerwy.

Wywiady, Rozmawiał Przemysław Borycki , 2012-03-28 22:55

Rabka: Dostajemy szansę

- Myślę, że duża liczba minut, jaką dostajemy na chwilę obecną, ma duży wpływ na nasz rozwój. Dostajemy szansę i mamy możliwość rozwijania się, doszkalania - mówi o swojej grze w Siarce Jezioro skrzydłowy Michał Rabka.

Mecz - relacja, Przemysław Borycki , 2012-03-28 22:14

Siarka Jezioro - PBG Basket: Wiosenny mecz

W przedostatnim meczu we własnej hali Siarka Jezioro Tarnobrzeg wygrała z PBG Basket Poznań 81:70. W obu drużynach widać było już zmęczenie długim sezonem oraz meczami co trzy dni. Gospodarze poza samym początkiem spotkania cały czas kontrolowali przebieg meczu.

Wideo, 2011-10-20 12:01

Zapraszamy do obejrzenia wideo z meczu PBG Basket Poznań - Siarka Jezioro Tarnobrzeg. Film został udostępniony przez oficjalną stronę klubu pbgbasket.pl.