Wideo, 2014-09-02 14:25

Kamil Chanas: Stand and become legendary (wideo)

Kamil Chanas to obecnie najdłuższy stażem zawodnik Stelmetu Zielona Góra. Waleczny gracz rozpocznie niedługo czwarty sezon w barwach zielonogórskiego zespołu. Z tej okazji cnw media przygotowało dla niego i dla kibiców małą filmową niespodziankę.

Wideo, materiały prasowe Stelmetu Zielona Góra, 2014-05-18 22:14

Sekcja specjalna: Rozgrzewka oczami zawodnika!

Przedmeczowa rozgrzewka i przygotowania oczami... zawodnika. Kamil Chanas, przed pierwszym półfinałowym spotkaniem z Treflem Sopot, zgodził się pokazać, jak to wygląda z jego perspektywy. Wszystko dla "Sekcji specjalnej"!

Wideo, 2014-02-11 15:40

Sekcja specjalna, odc. 1: Kamil Chanas

"Sekcja specjalna" czyli oddział Stelmetu Zielona Góra & cnw media, który ruszył do akcji, aby pokazywać życie koszykarzy od kuchni. Kiedy wstają? Co jedzą? Co robią w wolnym czasie? Jakie filmy oglądają? Czego słuchają? Bohaterem pierwszego odcinka został Kamil Chanas.

Wywiady, Rozmawiał Wojciech Kłos, 2013-10-08 11:27

Chanas: Jesteśmy pozytywnie nastawieni

- Nie chcemy powtarzać żadnego scenariusza, chcemy napisać swój i wygrać to spotkanie, tym bardziej że gramy u siebie. Dla nas każdy mecz jest bardzo ważny - mówi Kamil Chanas ze Stelmetu przed meczem o Tauron Superpuchar Polski.

Wywiady, Rozmawiał Wojciech Kłos, 2013-06-04 14:47

Chanas: Sen, który trwa

- Wynik mówi, że było teoretycznie łatwo. Kosztowało nas to jednak dużo energii. Każdy się poświęcał dla drużyny, każdy miał ten sam cel. To był klucz do naszego sukcesu - mówi Kamil Chanas, złoty medalista Tauron Basket Ligi ze Stelmetem.

Zawodnicy, Kosma Zatorski , 2012-05-17 12:03

Chanas na dwa lata w Zastalu

Kamil Chanas przedłużył kontrakt z Zastalem Zielona Góra o kolejne dwa sezony. - Kontynuujemy budowanie składu na nastepny rok. Jest mi niezmiernie miło, że Kamil zostanie z nami na kolejne dwa lata - poinformował Rafał Czarkowski, prezes Zastalu.