Enea Zastal kontra Anwil. Zobacz w Polsat Sport Extra
fot. Andrzej Romański

,

Lista aktualności

Enea Zastal kontra Anwil. Zobacz w Polsat Sport Extra

Enea Zastal BC Zielona Góra nie zwalnia tempa w Energa Basket Lidze i już w piątek podejmie Anwil Włocławek. Transmisja od 17:30 w Polsat Sport Extra.

,

Zielonogórzanie muszą podkręcić tempo w EBL, więc grają co kilka dni - jeszcze w środę rywalizowali w Gdyni z Asseco Arką. Klub ostatnio zdecydowanie wzmocnił swój skład, do którego dołączyło aż czterech zawodników! Dla Anwilu będzie to pierwszy mecz po długiej przerwie, dodatkowo w drużynie było kilka urazów. Jako uzupełnienie składu do ekipy dołączyli Damian Janiak i Rafał Komenda.

Nikos Pappas kontra Curtis Jerrells - starcie zawodników z doświadczeniem w Eurolidze może być najbardziej efektowne w całym meczu. Obu stać na widowiskowe zagrania, chociaż trzeba podkreślić, że Grek od początku pobytu w EBL pokazuje zdecydowanie lepszą formę fizyczną. Który z nich zachwyci lepszymi asystami i poprowadzi swój zespół do zwycięstwa?

Do Anwilu wrócił też James Washington, ale to Enea Zastal ma zdecydowanie szerszy skład. Ciekawe jak przeciwko byłemu klubowi zaprezentuje się Ivica Radić i czy poradzi sobie z nowym ulubieńcem kibiców, Geoffreyem Grosellem. Ważne może okazać się także to, czy Przemysław Zamojski trafi więcej trójek od Krisa Richarda.

Transmisja spotkania Enea Zastal BC Zielona Góra - Anwil Włocławek w piątek od 17:30 w Polsat Sport Extra.