Arged BMSlam Stal kontra PGE Spójnia. Zobacz w Polsat Sport Extra
fot. Andrzej Romański

,

Lista aktualności

Arged BMSlam Stal kontra PGE Spójnia. Zobacz w Polsat Sport Extra

Ciekawe starcie w Ostrowie Wlkp. w 15. kolejce Energa Basket Ligi. Arged BMSlam Stal podejmie świetnie grającą ostatnio PGE Spójnię Stargard. Transmisja w piątek od 20:20 w Polsat Sport Extra.

,

PGE Spójnia z trenerem Maciejem Raczyńskim zaczęła grać zdecydowanie lepiej i dzięki temu ciągle zachowuje realne szanse na awans do play-off. Do zespołu ostatnio dołączył Nick Faust, a na zgrupowaniu reprezentacji Demokratycznej Republiki Konga przebywał Omari Gudul. Arged BMSlam Stal ciągle chce walczyć o najwyższe cele, a ma w tym pomóc dobrze znany w Polsce Armani Moore. W EBL nie występował ostatnio Carl Lindbom, ale zagrał w meczu reprezentacji Finlandii, co może oznaczać, że będzie gotowy na najbliższe spotkania.

Wobec kontuzji Jamesa Florence’a, na pozycji rozgrywającego w zespole trenera Łukasza Majewskiego najwięcej zależy od Taureana Greena. Doświadczony zawodnik sprawdzi się teraz w starciach zarówno z Tomaszem Śniegiem, jak i Rickym Tarrantem. Warto będzie się przyglądać rywalizacji silnych skrzydłowych - Mateusz Kostrzewski będzie chciał pokazać wyższość nad Jarosławem Mokrosem.

Arged BMSlam Stal jest również bardzo silna w polu trzech sekund - Josip Sobin oraz Shawn King to gracze, którzy doskonale wiedzą jak powalczyć o zbiórkę i ograć rywala sprytnym manewrem. Teraz zagrają przeciwko Baylee Steele’owi, który lubi wychodzić na obwód oraz atletycznemu Omari Gudulowi. Który duet spisze się lepiej w bezpośrednich starciach?

Transmisja spotkania Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - PGE Spójnia Stargard w piątek od 20:20 w Polsat Sport Extra.