Pełen emocji weekend z EBL!
fot. Andrzej Romański

,

Lista aktualności

Pełen emocji weekend z EBL!

Od piątku Energa Basket Liga zaprasza na kolejne koszykarskie emocje! Transmisje w sportowych stacjach Polsatu oraz w serwisie Emocje.TV

,

 

Polpharma Starogard Gdański - Legia Warszawa

Termin: piątek, godz. 17:30

Transmisja: Polsat Sport Extra

Więcej o tym meczu

 

Enea Astoria Bydgoszcz - Trefl Sopot

Termin: sobota, godz. 17:30

Transmisja: Polsat Sport Extra

Więcej o tym meczu

 

Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - GTK Gliwice

Termin: niedziela, godz. 15:30

Transmisja: Emocje.TV

Zapowiedź: Ostrowianie wracają do gry po kwarantannie, natomiast GTK będzie próbowało wygrać swój pierwszy mecz na wyjeździe w tym sezonie. Świetnie w tym sezonie radzi sobie Jakub Garbacz, więc warto będzie oglądać jego rywalizację strzelecką z Terrym Hendersonem. Shawn King i Josip Sobin to niezwykle doświadczeni środkowi - jak przeciwko nim zagra Malcolm Rhett? Czy tym razem kibice również mogą liczyć na dobry występ Szymona Szymańskiego?

 

Polski Cukier Toruń - Anwil Włocławek

Termin: niedziela, godz. 17:30

Transmisja: Polsat Sport Extra

Więcej o tym meczu

 

Pszczółka Start Lublin - King Szczecin

Termin: niedziela, godz. 19:30

Transmisja: Emocje.TV

Zapowiedź: Lublinianie nie poradzili sobie w ostatnim meczu na wyjeździe z GTK Gliwice. King z kolei wygrał w Starogardzie Gdańskim z Polpharmą. Zespół trenera Davida Dedka nie przegrał jeszcze przed własną publicznością i z pewnością będzie chciał to utrzymać. Roman Szymański sprawdzi możliwości Adama Łapety - to z pewnością będzie bardzo mocne starcie w polu trzech sekund. Ciekawe także, czy Martins Laksa trafi w tym meczu więcej trójek od świetnego ostatnio w tym elemencie Thomasa Davisa.