Robert Witka pozostanie trenerem HydroTrucka
fot. Andrzej Romański

,

Lista aktualności

Robert Witka pozostanie trenerem HydroTrucka

HydroTruck Radom postawił na kontynuację - Robert Witka będzie trenerem tego zespołu również w sezonie 2020/21 Energa Basket Ligi.

,

Robert Witka zakończył karierę zawodniczą w 2018 roku w zespole z Radomia i od razu przyjął ofertę pozostania w drużynie jako pierwszy trener. W poprzednim sezonie HydroTruck zajął ostatecznie 12. miejsce w Energa Basket Lidze z bilansem 9-13. Awansował również aż do półfinału Suzuki Pucharu Polski w Warszawie.

- Zatrzymanie trenera Witki było dla nas zadaniem priorytetowym, dlatego jesteśmy szczęśliwi, że misja ta zakończyła się powodzeniem. W dwóch poprzednich sezonach nasz trener udowodnił, że jest człowiekiem, któremu warto zaufać. U nas rozpoczynał swoją karierę trenerską i cieszymy się, że nadal będzie ją u nas kontynuował - mówi na oficjalnej stronie zespołu Piotr Kardaś, prezes HydroTruck Sport SA.

- Ufamy sobie i dlatego postanowiliśmy współpracę kontynuować. Mam nadzieję, że wszyscy będą zadowoleni również po zakończeniu sezonu - tłumaczy Robert Witka.