Stelmet Enea w środę podejmie Miasto Szkła
fot. Dariusz Błażejowski/Miasto Szkła

,

Lista aktualności

Stelmet Enea w środę podejmie Miasto Szkła

Stelmet Enea ma jeszcze szansę na drugie miejsce, natomiast Miasto Szkła walczy o utrzymanie w Energa Basket Lidze - stawka środowego meczu między tymi drużynami jest więc wysoka! Transmisja od 18:50 w serwisie Emocje.TV

 

Dla drużyny z Zielonej Góry będzie to ostatnie spotkanie sezonu zasadniczego. Przed play-off może zająć jeszcze drugie miejsce - musi jednak wygrać z Miastem Szkła i liczyć na porażkę Polskiego Cukru z Kingiem. W innym przypadku zajmie trzecią lokatę. Krośnianie z kolei powinni uważać na rezultaty Trefla. Zespół trenera Mariusza Niedbalskiego utrzyma się jednak nawet w przypadku, gdy będzie miał taką samą liczbę punktów jak sopocianie (lepszy bilans bezpośrednich spotkań).

W starciu między tymi drużynami warto będzie zwrócić uwagę na pojedynki ofensywnych rozgrywających - Jabarie Hindsa z Markelem Starksem. Spore wyzwanie pod koszami będzie czekało na Petera Alexisa i Mihailo Sekulovicia - będą musieli poradzić sobie z Adamem Hrycaniukiem oraz Darko Planiniciem. Ciekawe również jak Michał Sokołowski zagra przeciwko Filipowi Putowi.

Transmisja spotkania Stelmet Enea BC Zielona Góra - Miasto Szkła Krosno w środę od 18:50 w serwisie Emocje.TV