75 osób poprawnie wytypowało zwycięzcę Suzuki Pucharu Polski
fot. Andrzej Romański

Lista aktualności

75 osób poprawnie wytypowało zwycięzcę Suzuki Pucharu Polski

Przed rozpoczęciem Suzuki Pucharu Polski kibice na stronie PLK.pl mogli wypełniać bracket i tym samym wskazywać swojego faworyta do zwycięstwa w turnieju finałowym. Wśród blisko 1000 osób biorących udział w zabawie, 75 typowało wygraną Arged BMSlam Stali Ostrów Wlkp. Zaledwie 3 kibiców bezbłędnie wypełniło całą drabinkę!

 

Turniej finałowy Suzuki Puchar Polski był pełen niespodzianek. Już w ćwierćfinałach Polpharma wygrała z Legią, a MKS z Polskim Cukrem. Arged BMSlam Stal również radziła sobie świetnie - najpierw pokonała Stelmet Eneę BC Zielona Góra, a następnie okazała się lepsza od zespołu ze Starogardu Gdańskiego. W wielkim finale drużyna prowadzona przez trenera Wojciecha Kamińskiego zmierzyła się z Arką, która wcześniej poradziła sobie z Anwilem i ekipą z Dąbrowy Górniczej.

Ostatni mecz był bardzo emocjonujący, ale w kluczowych momentach ostrowianie mogli liczyć na Mateusza Kostrzewskiego oraz Mike’a Scotta. Ostatecznie zwyciężyli 77:74 i sięgnęli po Suzuki Puchar Polski. Ich wygraną w zabawie na PLK.pl wskazało 75 osób. Zaledwie trzech fanów poprawnie wytypowało całą drabinkę!