W Gnieźnie podsumowano mecz o Lotto Superpuchar Polski

Lista aktualności

W Gnieźnie podsumowano mecz o Lotto Superpuchar Polski

Radosław Piesiewicz, Prezes Energa Basket Ligi, w poniedziałek gościł w Gnieźnie. Podczas spotkania z prezydentem miasta Tomaszem Budaszem podsumowano mecz o Lotto Superpuchar Polski.

Prezes Radosław Piesiewicz podziękował wszystkim wolontariuszom, młodym adeptom koszykówki, za ich zaangażowanie i wielką pomoc w organizacji meczu o trofeum im. Adama Wójcika. Po wspólnym obiedzie wraz z prezydentem Tomaszem Budaszem wręczył im oficjalne piłki Energa Basket Ligi oraz drobne upominki. Spotkanie było również doskonałą okazją do podsumowania starcia o Lotto Superpuchar Polski.

- Gniezno świetnie spisało się w roli gospodarza tak ważnego wydarzenia jak mecz o Lotto Superpuchar Polski. Organizacyjnie wszystko było dopięte na ostatni guzik, a nowa hala bardzo dobrze zaprezentowała się w telewizji. Czołowe drużyny Energa Basket Ligi, Polski Cukier Toruń i Anwil Włocławek, zapewniły wysoki poziom sportowy, nie brakowało emocji do samego końca. Jestem przekonany, że mieszkańcy Gniezna na długo zapamiętają to spotkanie - mówi Radosław Piesiewicz, Prezes Energa Basket Ligi.