Transmisja premium z meczu AZS - Anwil

|

Transmisja premium z meczu AZS - Anwil
fot. Piotr Kieplin/Anwil

Czwartkowe spotkanie Energa Basket Ligi AZS Koszalin - Anwil Włocławek serwis Emocje.TV pokaże w formie transmisji premium. Początek o godz. 18.30.

Spotkanie będzie transmitowane w jakości HD z obrazem z dwóch kamer, powtórkami oraz profesjonalnym komentarzem. Pełna transmisja będzie kosztowała 8,00 zł (płatność tylko przelewem). Dostęp do niej otrzymają też wszyscy, którzy posiadają pakiety Emocje.TV w wersji miesięcznej lub klubowej.

 

AZS Koszalin - Anwil Włocławek, czwartek, godz. 18.30

Transmisja: premium na Emocje.TV

Pierwszy mecz: 93:85 dla Anwilu (Almeida 21 punktów - Młynarski 18 punktów)

Zapowiedź: Koszalinianie sprawili niedawno sporą niespodziankę i pokonali na wyjeździe BM Slam Stal Ostrów Wlkp. Anwil z kolei, po bardzo wyrównanym meczu, wygrał w Starogardzie Gdańskim z Polpharmą. Aleksandar Marelja kontra Josip Sobin - obok starcia tych graczy w polu trzech sekund nie można przejść obojętnie. Efektownie może być również w rywalizacji Modestasa Kumpysa z Ivanem Almeidą. Czy gospodarze ograniczą trójki Jarosława Zyskowskiego oraz Szymona Szewczyka?

Ciekawostki: Kacper Młynarski (AZS) w zeszłym sezonie grał w ekipie z Włocławka, natomiast Paweł Leończyk, Kamil Łączyński, Szymon Szewczyk oraz trener Igor Milicić (wszyscy Anwil) pracowali w przeszłości w klubie z Koszalina