Transmisja premium z meczu TBV Start - Stelmet BC
fot. Przemek Gąbka/TBV Start

,

Lista aktualności

Transmisja premium z meczu TBV Start - Stelmet BC

Piątkowe spotkanie Polskiej Ligi Koszykówki TBV Start Lublin - Stelmet BC Zielona Góra serwis Emocje.TV pokaże w formie transmisji premium. Początek o godz. 19.00. 

Spotkanie będzie transmitowane w jakości HD z obrazem z dwóch kamer, powtórkami oraz profesjonalnym komentarzem. Pełna transmisja będzie kosztowała 8,00 zł (płatność tylko przelewem). Dostęp do niej otrzymają też wszyscy, którzy posiadają pakiety Emocje.TV w wersji miesięcznej lub klubowej.

 

TBV Start Lublin - Stelmet BC Zielona Góra, piątek, godz. 19.00

Transmisja: premium na Emocje.TV

Zapowiedź: Zespół z Lublina poradził sobie ostatnio na wyjeździe z Treflem i teraz chce iść za ciosem. Stelmet BC niedawno również był w Trójmieście - wygrał z Asseco Gdynia po dogrywce. James Washington i Chavaughn Lewis to zawodnicy, od których najwięcej zależy w TBV Starcie - jeśli będą w formie, to mogą zaskoczyć każdego. Goście jednak mają sporą siłę pod koszem - to tam rządzą Vladimir Dragicević, Boris Savović oraz Adam Hrycaniuk. Jak poradzą sobie z nimi Roman Szymański i Darryl Reynolds?

Ciekawostki: Uros Mirković (TBV Start) w przeszłości występował w ekipie z Zielonej Góry; Chavaughn Lewis (TBV Start) to najlepszy strzelec PLK ze średnią 20,2 punktu na mecz