Szlachetna Paczka: pełne kosze AZS

|

Szlachetna Paczka: pełne kosze AZS

Zawodnicy AZS Koszalin odwiedzili sklep Netto przy ulicy Śniadeckich w Koszalinie. Dwa wypełnione po brzegi kosze już wkrótce trafią do potrzebującej rodziny w ramach dorocznej akcji Szlachetna Paczka.

Koszaliński klub po raz kolejny włączył się we wspaniałą inicjatywę Szlachetnej Paczki. Tym razem koszykarze AZS pomogą 26-letniej Pani Lilii, która samotnie wychowuje 2-letniego synka Oliwiera.

Trzyosobowa delegacja koszalińskiej drużyny: Damian Jeszke, Szymon Kiwilsza oraz Kacper Młynarski w towarzystwie wolontariuszy Szlachetnej Paczki, wybrała najpotrzebniejsze produkty spożywcze, które zostaną przekazane dla dwuosobowej rodziny. - Cieszę się, że mogliśmy pomóc Pani Lilianie, która jest obecnie w bardzo trudnej sytuacji materialnej. Szlachetna Paczka to świetna inicjatywa. Dzięki niej potrzebujące osoby otrzymują niezbędną pomoc - mówił Szymon Kiwilsza, zawodnik AZS.

Ale to nie wszystko. W piątek drużyna planuje zakupić pralkę, która była jedną z najważniejszych potrzeb rodziny. - Gdy dowiedzieliśmy się o tym, postanowiliśmy zorganizować tzw. zrzutkę w szatni. Warto pomagać - komentuje kapitan drużyny, Jakub Dłoniak.

Dary dla rodziny można dostarczać do soboty - 9. grudnia przez całą dobę do portierni Hali Widowiskowo-Sportowej z dopiskiem "Szlachetna Paczka".