Jarecki: MKS to jeden z najlepszych zespołów

,

Lista aktualności

Jarecki: MKS to jeden z najlepszych zespołów

W sobotę PGE Turów Zgorzelec podejmie MKS Dąbrowa Górnicza. Co przed spotkaniem mówi zawodnik gospodarzy Jacek Jarecki?

,

MKS radzi sobie w tym sezonie bardzo dobrze, o czym świadczy bilans sześciu zwycięstw i dwóch porażek. PGE Turów jednak przed własną publicznością jeszcze w tym sezonie nie przegrał.

- Musimy zacząć grać bardzo agresywnie przeciwko drużynie z Dąbrowy Górniczej, ponieważ jest to jeden z najlepszych zespołów w lidze z bardzo solidnym składem. Mają silnych Polaków, jak i zawodników zagranicznych. Dysponują mocnym obwodem i siłą pod koszem. Tak jak zawsze musimy najpierw rozpocząć od dobrej obrony, a następnie skupić się na ataku - mówi na oficjalnej stronie zespołu Jacek Jarecki.

Dla Jareckiego będzie to mecz wyjątkowy. Wszystko przez powiązania ze Stalową Wolą. Wychowywał się tam nie tylko gracz PGE Turowa, ale także Michał Gabiński, Piotr Pamuła i Bartłomiej Wołoszyn z MKS.

- Bardzo się cieszę na ten mecz, ponieważ spotkam moich kumpli. Na pewno będzie fajnie przeciwko nim zagrać. Znamy się praktycznie całe życie, bo trenowaliśmy razem od najmłodszych lat. Najlepszy kontakt mam z Piotrkiem (Pamułą - przyp.red) z którym się wychowywałem, jeździłem na wakacje i traktuje go jak członka rodziny - zaznacza Jacek Jarecki.

Mecz PGE Turów Zgorzelec - MKS Dąbrowa Górnicza w sobotę o godz. 18.00. Przekaz wideo na Emocje.TV