Transmisja premium z meczu Asseco - Anwil

|

Transmisja premium z meczu Asseco - Anwil
fot. Andrzej Romański

Mecz na szczycie tabeli w Gdyni! Asseco w poniedziałek o godz. 18.00 podejmie Anwil Włocławek. Serwis Emocje.TV pokaże ten mecz w formie transmisji premium.

Spotkanie będzie transmitowane w jakości HD z obrazem z dwóch kamer, powtórkami oraz profesjonalnym komentarzem. Pełna transmisja będzie kosztowała 8,00 zł (płatność tylko przelewem). Dostęp do niej otrzymają też wszyscy, którzy posiadają pakiety Emocje.TV w wersji miesięcznej lub klubowej.

 

Zapowiedź: To będzie mecz na szczycie Polskiej Ligi Koszykówki! Asseco od początku sezonu zaskakuje, ale teraz będzie miało rywala, który również jest w świetnej formie. Na pewno warto będzie zwrócić uwagę na rywalizację Krzysztofa Szubargi z wracającym po drobnej kontuzji Kamilem Łączyńskim. Jednym z najbardziej efektownych graczy Anwilu jest Ivan Almeida, ale podobnymi wsadami lubi popisać się też Przemysław Żołnierewicz. Czy Dawid Wyka powstrzyma Josipa Sobina?

Ciekawostki: Krzysztof Szubarga (Asseco) zdobywa średnio 8 asyst na mecz - to drugi najlepszy wynik w PLK; Anwil notuje średnio aż 94,9 punktu na mecz, czyli najwięcej w całej lidze