WOŚP z MKS

|

WOŚP z MKS

MKS Dąbrowa Górnicza postanowił przyłączyć się do 25. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Poprzez aukcje Charytatywni Allegro klub wystawił do licytacji coś absolutnie wyjątkowego.

AUKCJA – TRENING Z DRUŻYNĄ MKS DĄBROWA GÓRNICZA

W tej aukcji macie możliwość wylicytowania treningu z zawodnikami pierwszej drużyny! To niepowtarzalna okazja, by na własnej skórze przekonać się o tym, jak ciężko pracują podopieczni trenera Drażena Anzulovicia. Razem z zespołem będziecie uczestniczyć w kolejnych ćwiczeniach krok po kroku. Przy okazji dostaniecie szansę na interakcję i bliższe poznanie graczy oraz sztabu szkoleniowego.

AUKCJA – UDZIAŁ W WIDEO Z ZAWODNIKAMI PIERWSZEJ DRUŻYNY

Klub przygotował także drugą aukcję, w której macie możliwość wylicytowania udziału w kolejnym projekcie wideo promującym MKS Dąbrowa Górnicza. To szansa na spotkanie z całym zespołem, jak i przetestowanie własnych umiejętności aktorskich. MKS od początku sezonu 2016/2017 dzieli się na swoich kanałach społecznościowych wideo prezentującym drużynę w różnych sytuacjach.

Zebrane pieniądze trafią do zbiórki kolejnego Wielkiego Finału WOŚP! Ze zwycięzcami licytacji klub skontaktuje się osobiście i przekaże informacje dotyczące terminu i miejsca. Odpowie także na wszelkie pytania i rozwieje wątpliwości.