,

Lista aktualności

Trener Miodrag Rajković wybrał swojego trzynastego zawodnika

Szczęśliwy zwycięzca zasiądzie na ławce rezerwowych PGE Turowa Zgorzelec podczas meczu z Albą Berlin w ramach turnieju o Puchar Prezesa PGE. Aby dostąpić zaszczytu stania się trzynastym zawodnikiem fani mistrzów Polski musieli odpowiedzieć na pytanie: jaki sport uprawiał Miodrag Rajković od 7 do 14 roku życia?

,

Zadane przez serbskiego szkoleniowca pytanie było niezwykle trudne. Odpowiedzi nie znało wiele osób w klubie, a także sami zawodnicy współpracujący od dwóch lat z trenerem mistrzów Polski.

- Prawidłowa odpowiedź na to pytanie to karate i brązowy pas. Jako, że wśród odpowiedzi nie było tej perfekcyjnej, zgodnie z regulaminem konkursu zdecydowaliśmy nagrodzić fana, który był najbliżej – mówi szkoleniowiec Mistrzów Polski.

Zwycięzcą konkursu i #13zawodnikiem PGE Turowa Zgorzelec podczas meczu z Albą Berlin został Łukasz Niewiadomski, który sugerował boks i zapasy. Nasz kibic otrzyma koszulkę ze swoim nazwiskiem i będzie siedział z drużyną na ławce rezerwowych podczas ostatniego meczu turnieju o Puchar Prezesa Polskiej Grupy Energetycznej.

Szczegóły na temat przekazania koszulki zostaną przesłane bezpośrednio do zwycięzcy.

Najczęściej padającą odpowiedzią w konkursie #13zawodnik były ... szachy. – To bliskie prawdy, ale ... niestety nie było prawidłowe – śmiał się trener Turowa podczas czytania odpowiedzi fanów.

Dodatkową nagrodą w konkursie było pięć karnetów na turniej. Te otrzymują: Wiktoria Kowalczuk, Paweł Tracz, Ela Młynarska, Agnieszka Amrogowicz, Jakub Janeczko.

Wejściówki będą do odbioru w kasie hali Centrum Sportowego (godz. otwarcia kas: piątek – 15:30; sobota – 14:30; niedziela – 14:30).