,

Przegląd prasy TBL

Zapraszamy do naszego przeglądu artykułów prasowych po pierwszej serii walki w play-off Tauron Basket Ligi.

,

Gazeta Wyborcza: Sensacyjna porażka koszykarzy Trefla Sopot ze Śląskiem Wrocław w pierwszym meczu ćwierćfinału play-off

Hala 100-lecia w Sopocie pechowa dla koszykarzy Trefla. Sopocianie sensacyjnie ulegli w pierwszym meczu ćwierćfinału play-off Śląskowi Wrocław 78:86. Czytaj więcej

Gazeta Wyborcza: Turów przegrał z Anwilem we Włocławku

Fatalna pierwsza kwarta w wykonaniu PGE Turowa Zgorzelec zadecydowała o porażce w pierwszym meczu ćwierćfinałów play-off Tauron Basket Ligi. Wicemistrzowie Polski przegrali z Anwilem 76:72. Czytaj więcej

Gazeta Wyborcza: Asseco Prokom Gdynia po raz drugi wygrywa z AZS Koszalin

Genialna czwarta kwarta dała koszykarzom Asseco Prokom Gdynia drugą wygraną z AZS Koszalin w ćwierćfinale play-off. Tym razem mistrzowie Polski wygrali 103:79. Czytaj więcej

Gazeta Wyborcza: Koszykarska sensacja w Sopocie: Śląsk wygrał z Treflem!

W pierwszym meczu ćwierćfinałów play-off Śląsk wygrał na wyjeździe z Treflem 86:78. Czytaj więcej

Gazeta Wyborcza: Zastal wygrał! Po niesamowitej koszykarskiej bitwie

To był najbardziej morderczy bój w obronie niezdobytej od dawna twierdzy, jaką koszykarze Zastalu stoczyli w ostatnim czasie. Słupsk atakował z wielką siłą, pękł dopiero w dogrywce. Czytaj więcej

Rzeczpospolita: Asseco zaczęło od wygranej

AZS Koszalin to najsłabsza drużyna, która awansowała do play-off. Ich przeciwnicy to aktualni mistrzowie Polski, z doświadczeniem zdobytym w Eurolidze. Czytaj więcej

Gazeta Pomorska: Anwil Włocławek ograł Turów Zgorzelec! Pierwszy krok w play off TBL

Niezwykle ważne zwycięstwo włocławian w pierwszym meczu ćwierćfinału play off Tauron Basket Ligi. Drugi mecz z rywalem ze Zgorzelca w środę, również w Hali Mistrzów. Trzeba wygrać trzy razy, żeby awansować do półfinału. Czytaj więcej