Lp. Zawodnik Drużyna MeczeCzas gry sumaCzas gry śr.
1. Trey Davis MKS Dąbrowa Górnicza 4 126:5731:44
2. Cleveland Melvin MKS Dąbrowa Górnicza 4 124:0031:00
3. Bartłomiej Wołoszyn MKS Dąbrowa Górnicza 4 120:4830:12
4. Ben Richardson MKS Dąbrowa Górnicza 4 118:5129:43
5. James Washington TBV Start Lublin 3 103:4434:35
6. Paweł Leończyk Trefl Sopot 3 101:1733:46
7. Sebastian Kowalczyk Legia Warszawa 3 96:1732:06
8. Mo Soluade Legia Warszawa 3 94:0831:23
9. Cullen Neal Rosa Radom 3 93:1931:06
10. Carl Lindbom Rosa Radom 3 88:5329:38
11. Vernon Taylor Trefl Sopot 3 88:0429:21
12. Filip Put Miasto Szkła Krosno 3 86:1728:46
13. Artur Mielczarek Rosa Radom 3 86:1428:45
14. Mike Scott BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 3 86:1128:44
15. Jordan Loveridge Miasto Szkła Krosno 3 85:3728:32
16. Mateusz Dziemba TBV Start Lublin 3 85:0728:22
17. Charlie Westbrook Miasto Szkła Krosno 3 84:5928:20
18. Paweł Kikowski King Szczecin 3 84:3228:11
19. Łukasz Kolenda Trefl Sopot 3 83:5727:59
20. Kamil Łączyński Anwil Włocławek 3 83:3527:52
21. Szymon Łukasiak MKS Dąbrowa Górnicza 4 83:1420:49
22. Maciej Bojanowski Miasto Szkła Krosno 3 82:4127:34
23. Kacper Borowski TBV Start Lublin 3 81:2927:10
24. Jabarie Hinds Miasto Szkła Krosno 3 81:1627:05
25. Mathieu Wojciechowski MKS Dąbrowa Górnicza 4 79:3419:54
26. Walerij Lichodiej Anwil Włocławek 3 79:0826:23
27. Piotr Śmigielski Trefl Sopot 3 78:4426:15
28. Marcel Ponitka Arka Gdynia 3 77:4725:56
29. Boris Savović Stelmet Enea BC Zielona Góra 3 76:5325:38
30. Michał Nowakowski BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 3 76:3325:31
31. Łukasz Diduszko King Szczecin 3 76:2925:30
32. Michał Gabiński MKS Dąbrowa Górnicza 4 75:2718:52
33. Markel Starks Stelmet Enea BC Zielona Góra 3 74:5624:59
34. Michał Michalak Anwil Włocławek 3 74:4424:55
35. Jakub Karolak Legia Warszawa 3 74:3324:51
36. Hanner Mosquera Perea Rosa Radom 3 74:2324:48
37. Jarosław Zyskowski Anwil Włocławek 3 74:2024:47
38. Filip Zegzuła Rosa Radom 3 73:0424:21
39. Tauras Jogėla King Szczecin 3 73:0324:21
40. Blake Hamilton BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 3 72:5824:19
41. Jakub Schenk King Szczecin 3 72:4124:14
42. Michał Kołodziej Legia Warszawa 3 72:0724:02
43. Michał Sokołowski Stelmet Enea BC Zielona Góra 3 71:4323:54
44. Shawn King BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 3 71:2923:50
45. Rusłan Patiejew Legia Warszawa 3 71:2023:47
46. Marcin Piechowicz Rosa Radom 3 70:4323:34
47. Chase Simon Anwil Włocławek 3 70:2723:29
48. Omar Prewitt Legia Warszawa 3 70:1923:26
49. Rob Lowery Polski Cukier Toruń 2 70:1835:09
50. Josh Bostic Arka Gdynia 3 70:1323:24
51. Martynas Sajus King Szczecin 3 69:4823:16
52. Przemysław Żołnierewicz BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 3 67:4622:35
53. Karol Gruszecki Polski Cukier Toruń 2 67:3933:50
54. Kaspars Vecvagars King Szczecin 3 67:1922:26
55. Drew Brandon AZS Koszalin 2 65:4332:52
56. Daniel Szymkiewicz BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 3 65:2021:47
57. Grzegorz Kulka Trefl Sopot 3 65:1121:44
58. Michael Gospodarek TBV Start Lublin 3 65:0721:42
59. James Florence Arka Gdynia 3 64:4921:36
60. Przemysław Zamojski Stelmet Enea BC Zielona Góra 3 64:3521:32
61. Dariusz Wyka Arka Gdynia 3 64:1721:26
62. Željko Šakić Stelmet Enea BC Zielona Góra 3 63:4921:16
63. Ian Baker Trefl Sopot 2 63:2131:41
64. Josip Sobin Anwil Włocławek 3 62:5320:58
65. Grzegorz Surmacz AZS Koszalin 2 62:4531:23
66. Anthony Hickey Spójnia Stargard 2 60:4630:23
67. Deividas Dulkys Arka Gdynia 3 60:0620:02
68. Adam Hrycaniuk Stelmet Enea BC Zielona Góra 3 59:5920:00
69. Kacper Młynarski Polpharma Starogard Gdański 2 59:5129:56
70. Aleksandar Radulović AZS Koszalin 2 59:3329:47
71. Piotr Pamuła Spójnia Stargard 2 59:0429:32
72. Tre Bussey Polpharma Starogard Gdański 2 59:0129:31
73. Łukasz Koszarek Stelmet Enea BC Zielona Góra 3 58:5219:37
74. Myles Mack GTK Gliwice 2 58:1329:07
75. Mikołaj Witliński Arka Gdynia 3 57:5319:18
76. Devonte Upson TBV Start Lublin 3 57:3819:13
77. Justin Bibbins Polpharma Starogard Gdański 2 56:2428:12
78. Adrian Bogucki Miasto Szkła Krosno 3 55:5718:39
79. Damonte Dodd GTK Gliwice 2 55:5627:58
80. Robert Upshaw Arka Gdynia 3 54:3818:13
81. Łukasz Majewski BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 3 54:1118:04
82. Martynas Paliukenas King Szczecin 2 53:3826:49
83. Łukasz Wiśniewski Polski Cukier Toruń 2 53:3326:47
84. Uroš Mirković TBV Start Lublin 3 52:3417:31
85. Daniel Gołębiowski Polpharma Starogard Gdański 2 52:1626:08
86. Damian Jeszke Trefl Sopot 3 51:2617:09
87. Krzysztof Szubarga Arka Gdynia 2 50:5725:29
88. Kacper Radwański GTK Gliwice 2 50:3325:17
89. Aaron Cel Polski Cukier Toruń 2 49:4924:55
90. Jakub Kobel MKS Dąbrowa Górnicza 4 48:5612:14
91. Albert Owens Spójnia Stargard 2 48:4624:23
92. Michał Chyliński BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 2 48:3724:19
93. Tomasz Śnieg Polski Cukier Toruń 2 48:3024:15
94. Jakub Garbacz Arka Gdynia 3 48:2816:09
95. Marko Tejić AZS Koszalin 2 47:5623:58
96. Adam Łapeta Arka Gdynia 3 47:4615:55
97. Earvin Morris TBV Start Lublin 3 47:4015:53
98. Paweł Dzierżak Polpharma Starogard Gdański 2 46:4823:24
99. Mateusz Zębski MKS Dąbrowa Górnicza 4 46:4711:42
100. Nick Madray Spójnia Stargard 2 45:4022:50
101. Dragoslav Papić AZS Koszalin 2 45:3922:50
102. Mateusz Kostrzewski Anwil Włocławek 2 44:5522:28
103. Maciej Kucharek AZS Koszalin 2 44:4522:23
104. Mateusz Szczypiński Rosa Radom 3 42:5014:17
105. Filip Matczak Stelmet Enea BC Zielona Góra 3 42:4914:16
106. Adam Linowski Legia Warszawa 3 42:1814:06
107. Mateusz Bartosz King Szczecin 3 42:0014:00
108. Gabe DeVoe Stelmet Enea BC Zielona Góra 3 41:0613:42
109. Bartosz Bochno AZS Koszalin 2 40:4620:23
110. Darrell Harris King Szczecin 3 40:2013:27
111. Roman Szymański TBV Start Lublin 3 40:1913:26
112. Jakub Motylewski Trefl Sopot 3 39:5713:19
113. Thomas Davis Polpharma Starogard Gdański 2 39:5119:56
114. Adam Kemp Polpharma Starogard Gdański 2 39:4119:51
115. Marcin Dymała Spójnia Stargard 2 39:1719:39
116. Piotr Robak GTK Gliwice 2 39:0919:35
117. Grzegorz Grochowski Miasto Szkła Krosno 3 38:5312:58
118. Dawid Słupiński GTK Gliwice 2 38:3019:15
119. Hubert Pabian Spójnia Stargard 2 38:2919:15
120. Szymon Kiwilsza GTK Gliwice 2 37:3718:49
121. Cheikh Mbodj Polski Cukier Toruń 2 36:5918:30
122. Patryk Nowerski Legia Warszawa 3 36:5212:17
123. Byron Wesley Spójnia Stargard 2 36:0818:04
124. Riley LaChance GTK Gliwice 2 35:3117:46
125. Mariusz Konopatzki Legia Warszawa 3 34:2511:28
126. Mihajlo Bogdanović Miasto Szkła Krosno 3 33:5311:18
127. Paweł Krefft Miasto Szkła Krosno 3 33:2111:07
128. Brett Prahl Polpharma Starogard Gdański 2 33:1016:35
129. Daniel Wall Rosa Radom 3 33:0611:02
130. Wojciech Czerlonko TBV Start Lublin 3 30:3910:13
131. Krzysztof Sulima Polski Cukier Toruń 2 30:1815:09
132. Szymon Szewczyk Anwil Włocławek 3 30:1110:04
133. Szymon Szymański Rosa Radom 3 29:5109:57
134. Przemysław Karnowski Polski Cukier Toruń 2 29:2914:45
135. Jakub Parzeński Anwil Włocławek 3 28:5309:38
136. Marek Piechowicz GTK Gliwice 2 28:3114:16
137. Dawid Bręk Spójnia Stargard 2 28:1314:07
138. Danilo Tasić BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 2 28:1314:07
139. Brian Dawkins GTK Gliwice 2 27:5713:59
140. Jarosław Mokros Stelmet Enea BC Zielona Góra 3 27:5309:18
141. Witalij Kowalenko BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 2 25:5412:57
142. Igor Wadowski Anwil Włocławek 3 22:4807:36
143. Wojciech Fraś Spójnia Stargard 2 21:0210:31
144. Filip Struski Polpharma Starogard Gdański 2 21:0110:31
145. Adam Brenk Polpharma Starogard Gdański 2 20:2910:15
146. Krzysztof Jakóbczyk AZS Koszalin 2 18:3409:17
147. Dariusz Oczkowicz Miasto Szkła Krosno 2 17:0608:33
148. Maciej Raczyński Spójnia Stargard 2 14:3007:15
149. Brandon Walters AZS Koszalin 2 14:1907:10
150. Tanel Kurbas GTK Gliwice 2 14:0507:03
151. Aleksander Perka Polski Cukier Toruń 2 13:2506:43
152. Mateusz Szlachetka GTK Gliwice 1 11:3411:34
153. Kacper Mąkowski Stelmet Enea BC Zielona Góra 2 09:1704:39
154. Kacper Traczyk Stelmet Enea BC Zielona Góra 2 08:0804:04
155. Maciej Majcherek King Szczecin 3 07:5202:37
156. Aleksander Załucki Polpharma Starogard Gdański 2 07:5103:56
157. Marcel Wilczek Spójnia Stargard 1 06:0306:03
158. Rafał Komenda Anwil Włocławek 2 05:0102:31
159. Wojciech Wątroba Rosa Radom 2 04:2302:12
160. Roman Rubinsztejn Legia Warszawa 3 02:5400:58
161. Grzegorz Kamiński Arka Gdynia 2 02:5401:27
162. Dominik Grudziński BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 2 02:4801:24
163. Daniel Dawdo GTK Gliwice 1 02:2402:24
164. Konrad Koziorowicz Spójnia Stargard 1 02:0202:02
165. Bartłomiej Pelczar TBV Start Lublin 3 01:0900:23