STK Czarni Słupsk
77 : 66 19:20 | 17:15 | 19:11 | 22:20
Górnik Trans.eu Wałbrzych
Etap I - 2 kolejka | 07.10.2018 18:00
Sędziowie: Robert Klukowski, Marcin Gawron, Tomasz Konopacki | Komisarz: Leszek Pujdak

STK Czarni Słupsk

Trener: Robert Jakubiak. Asystent: Mantas Cesnauskis

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Adrian Kordalski 9 37:142/10 20.01/2 50.03/12 25.02/2 100.01 3 4 8 2 3 3 2   1 11 14
5 Wojciech Jakubiak 7 25:392/3 66.71/5 20.03/8 37.5   1 3 4 7 3 1 2 2     13 16
8 Bartosz Sprengel DNP                                   
9 Łukasz Seweryn 12 29:342/4 50.02/6 33.34/10 40.02/2 100.0  1 1 3 3 1   1   1 11 14
10 Szymon Długosz 4 12:162/3 66.7   2/3 66.7           3 1   1   1 4 2
11 Piotr Powideł DNP                                   
12 Hubert Wyszkowski 2 09:381/2 50.00/1 0.01/3 33.3   2   2   1     1     3 6
16 Damian Cechniak 23 28:479/10 90.0   9/10 90.05/8 62.57 3 10 1 3 7     2   32 5
22 Mantas Cesnauskis 7 26:122/5 40.01/8 12.53/13 23.1     1 1 3 1   2 1     0 -9
25 Dawid Rypiński 0 00:18                                0 2
29 Patryk Pełka 13 30:222/7 28.61/1 100.03/8 37.56/7 85.74 8 12 2 2 3 3 1   2 19 5
Drużyna 1 1 2   1
Suma 77 200:00 22/44 50 6/23 26.1 28/67 41.8 15/19 78.9 15 19 34 24 18 16 10 9 2 5 93  

Górnik Trans.eu Wałbrzych

Trener: Marcin Radomski. Asystent: Arkadiusz Chlebda

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
00 Hubert Kruszczyński 9 32:123/6 50.01/2 50.04/8 50.0     2 2 3 2 1 4 1   1 7 -8
1 Jakub Der 6 21:022/7 28.6   2/7 28.62/2 100.01 5 6 1 1 2 3 2     7 0
2 Piotr Niedźwiedzki 11 18:443/6 50.0   3/6 50.05/6 83.31 2 3 1 5 5 2 1 2   12 -7
4 Damian Durski 6 16:583/3 100.00/1 0.03/4 75.0   1 1 2 1     2 1     7 -8
6 Marcin Wróbel 18 24:538/12 66.70/1 0.08/13 61.52/2 100.02 3 5 1 1 2 3   2 1 18 -1
7 Rafał Glapiński 9 32:393/4 75.01/2 50.04/6 66.7   2 1 3 1 3 1 2 1     10 -2
8 Maciej Krzymiński DNP                                   
9 Krzysztof Spała 0 17:090/2 0.00/2 0.00/4 0.00/2 0.0  2 2 3   1 2       -3 -15
13 Tomasz Krzywdziński 0 19:400/2 0.00/2 0.00/4 0.00/2 0.01 5 6 2 3 3 1 1 1   3 -2
14 Marcin Jeziorowski DNP                                   
15 Bartłomiej Ratajczak 7 16:432/2 100.01/3 33.33/5 60.0   2 4 6 1 1 3         12 -12
Drużyna 1   1    
Suma 66 200:00 24/44 54.5 3/13 23.1 27/57 47.4 9/14 64.3 10 25 35 14 16 18 19 7 5 2 73