Stelmet Enea BC Zielona Góra
100 : 57 15:16 | 33:10 | 30:14 | 22:17
Arka Gdynia
Etap I - 9. kolejka | 23.12.2015 19:00
Sędziowie: Piotr Pastusiak, Dariusz Zapolski, Jakub Pietrzak | Komisarz: Kazimierz Lenczowski

Stelmet BC Zielona Góra

Trener: Sašo Filipovski. Asystenci: Andrzej Adamek, Artur Gronek

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Dee Bost 11 11:111/1 100.03/4 75.04/5 80.0     1 1   2   2 3     12 15
2 J.R. Reynolds 2 17:191/2 50.00/4 0.01/6 16.7         3 2   1 1     0 23
10 Szymon Szewczyk 13 20:006/8 75.00/2 0.06/10 60.01/1 100.04 2 6 1 1 2 1 1     16 21
11 Marcel Ponitka 5 14:191/4 25.01/3 33.32/7 28.6     3 3 2 1 2 1 1   1 5 15
14 Vlad-Sorin Moldoveanu 10 21:340/1 0.02/4 50.02/5 40.04/4 100.02 3 5 2 3 3         14 31
20 Mateusz Ponitka 11 14:061/2 50.02/3 66.73/5 60.03/4 75.0  3 3 2   2 2 1     12 5
33 Karol Gruszecki 11 24:093/6 50.01/1 100.04/7 57.12/2 100.01 3 4 3 1 2   2     17 33
34 Adam Hrycaniuk 2 10:121/3 33.3   1/3 33.30/2 0.01 3 4 2 1 2 1       3 9
35 Przemysław Zamojski 15 22:412/5 40.03/6 50.05/11 45.52/2 100.0  5 5 1 2 2 1 1   1 15 20
41 Dejan Borovnjak 7 09:482/3 66.7   2/3 66.73/3 100.0  3 3 1 1 2         10 13
42 Nemanja Djurišić 9 18:261/4 25.01/2 50.02/6 33.34/4 100.02 5 7 1 3 3 2 2 1 2 14 12
55 Łukasz Koszarek 4 16:152/2 100.00/1 0.02/3 66.7     4 4 3 1           10 18
Drużyna 1 1 2    
Suma 100 200:00 21/41 51.2 13/30 43.3 34/71 47.9 19/22 86.4 10 35 45 21 18 20 11 12 1 4 128  

Asseco Gdynia

Trener: Tane Spasev. Asystent: Roman Tymański

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
2 Anthony Hickey 2 22:581/3 33.30/4 0.01/7 14.3     2 2 2 2 2 4 1   1 -3 -24
7 Sebastian Kowalczyk 3 15:39   1/3 33.31/3 33.3     1 1 2 5   2       2 -20
8 Filip Matczak 10 28:162/7 28.60/1 0.02/8 25.06/7 85.7  1 1 2 2 4 2       4 -9
10 Przemysław Żołnierewicz 9 25:052/4 50.01/3 33.33/7 42.92/2 100.0  1 1 3 1 2 2 1 1   9 -31
12 Djordje Kaplanović 2 10:281/1 100.0   1/1 100.0           1 1 2       0 -15
14 Wojciech Czerlonko 6 20:393/3 100.00/4 0.03/7 42.9     5 5 1 1 2 3       5 -28
15 Przemysław Frasunkiewicz DNP                                   
17 Maksym Morozow 0 16:160/2 0.00/3 0.00/5 0.0     1 1 3 2 3 2       -3 -20
18 Emir Ahmedović 6 09:023/3 100.0   3/3 100.0     2 2       1   3   10 -11
20 Piotr Szczotka 10 23:442/7 28.62/5 40.04/12 33.3   2 4 6   3 3         8 -23
21 Anton Kobylinskij 0 07:23   0/1 0.00/1 0.0     1 1       1       -1 -17
41 Jakub Parzeński 9 20:302/4 50.01/3 33.33/7 42.92/2 100.02 8 10 2 3 1         17 -17
Drużyna 1 1 2   1
Suma 57 200:00 16/34 47.1 5/27 18.5 21/61 34.4 10/11 90.9 4 26 30 15 20 18 19 2 4 1 48