BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
72 : 81 22:19 | 25:16 | 10:24 | 15:22
Arka Gdynia
Etap I - 7. kolejka | 22.11.2015 18:00
Sędziowie: Grzegorz Ziemblicki, Dariusz Włodkowski, Łukasz Jankowski | Komisarz: Krzysztof Antoniak

BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski

Trener: Zoran Sretenović. Asystent: Karol Kowalewski

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
5 Jakub Koelner DNP                                   
6 Tomasz Ochońko 2 18:141/5 20.00/3 0.01/8 12.5     1 1   3   1 1     -4 -12
7 Alexis Wangmene 7 21:473/6 50.0   3/6 50.01/1 100.01 4 5 1 4 2 3       7 -20
13 Marcin Sroka 11 27:523/3 100.00/5 0.03/8 37.55/6 83.31   1   3 6 2     1 4 -6
14 Wojciech Żurawski 5 18:132/2 100.0   2/2 100.01/2 50.0  6 6   2 2 2 1     9 11
15 Mateusz Zębski 8 25:524/5 80.00/1 0.04/6 66.7     2 2 4 2 1 1 3   1 14 4
23 Curtis Millage 17 40:005/8 62.51/3 33.36/11 54.54/4 100.0  5 5 3 4 5   1     21 -9
33 Deshawn Delaney 13 28:385/9 55.61/4 25.06/13 46.2   2 3 5 1 3 3 2       10 -9
41 Adrian Suliński DNP                                   
51 Adam Kaczmarzyk 9 19:242/2 100.01/5 20.03/7 42.92/2 100.0  3 3 1 1 2 2       7 -4
Drużyna 3   3    
Suma 72 200:00 25/40 62.5 3/21 14.3 28/61 45.9 13/15 86.7 4 24 28 10 22 21 13 6   2 68  

Asseco Gdynia

Trener: Tane Spasev. Asystent: Roman Tymański

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
2 Anthony Hickey 10 29:222/8 25.02/5 40.04/13 30.8   1 1 2 5 1 1 4 1     5 15
3 Mariusz Konopatzki DNP                                   
7 Sebastian Kowalczyk 10 20:59   2/3 66.72/3 66.74/6 66.7  1 1 3 4 4 4 1     8 1
8 Filip Matczak 16 37:122/8 25.04/8 50.06/16 37.5   1 8 9 7 2 3 2 1     21 6
12 Djordje Kaplanović 3 16:311/1 100.0   1/1 100.01/2 50.01 1 2   2 3 2       2 4
13 Jędrzej Szymański DNP                                   
14 Wojciech Czerlonko 3 03:09   1/1 100.01/1 100.0           2           3 -2
15 Przemysław Frasunkiewicz 23 33:191/1 100.06/11 54.57/12 58.33/4 75.0  3 3 5 3 3   2 1   28 2
17 Maksym Morozow 0 00:27              1 1               1 -1
18 Emir Ahmedović DNP                                   
20 Piotr Szczotka 4 35:322/4 50.00/2 0.02/6 33.3     4 4 2 4 3     1   7 15
41 Jakub Parzeński 12 23:294/6 66.7   4/6 66.74/6 66.72 1 3   3 5 2 1     10 5
Drużyna 4 5 9   1
Suma 81 200:00 12/28 42.9 15/30 50 27/58 46.6 12/18 66.7 5 20 25 22 21 22 14 6 2   85