Czarni Słupsk
63  :  67 (16:13, 12:16, 13:18, 22:20)
WKS Śląsk Wrocław
Etap I - 4 kolejka | 26.10.2014 20:00
Sędziowie: Janusz Calik, Artur Fiedler, Tomasz Trojanowski | Komisarz: Eugeniusz Torchała

Energa Czarni Słupsk

Trener: Dejan Mijatović. Asystenci: Rafał Frank, Mirosław Lisztwan

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
00 Kyle Shiloh 13 35:213/7 42.92/5 40.05/12 41.71/2 50.0  4 4 2 5 2 3     1 8 4
5 Michał Nowakowski DNP                                   
6 Callistus Eziukwu 8 23:364/8 50.0   4/8 50.0   5 6 11 1 4 2 2 1 2   17 5
7 Tomasz Śnieg 0 06:180/2 0.0   0/2 0.0         1 3 1         -1 -5
9 Łukasz Seweryn 2 13:38   0/2 0.00/2 0.02/2 100.0  2 2 1 3 1   1     4 0
10 Jarosław Mokros 3 31:431/1 100.00/5 0.01/6 16.71/2 50.03 1 4   3 4 2 1     0 -5
12 Bojan Trajkovski 9 16:233/6 50.01/3 33.34/9 44.4     3 3   4 1   3 1   11 -9
13 Kacper Borowski 1 03:430/1 0.0   0/1 0.01/2 50.0  1 1     2 1       -1 -2
15 Dariusz Cywiński DNP                                   
23 Wojciech Jakubiak DNP                                   
33 Karol Gruszecki 12 30:562/5 40.02/5 40.04/10 40.02/2 100.0  2 2   4 1 1 1   1 8 -1
55 William Franklin 15 38:224/8 50.01/5 20.05/13 38.54/5 80.01 2 3 5 1 5 3     1 11 -7
Drużyna 2 1 3   1
Suma 63 200:00 17/38 44.7 6/25 24 23/63 36.5 11/15 73.3 9 21 30 10 27 19 12 7 3 3 57  

WKS Śląsk Wrocław

Trener: Emil Rajković. Asystent: Łukasz Grudniewski

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Murphy Burnatowski 0 00:01                                0 -2
5 Roderick Trice 11 27:103/7 42.91/2 50.04/9 44.42/2 100.02 1 3   1 3 3 3     9 5
6 Robert Skibniewski 2 21:231/2 50.00/3 0.01/5 20.0   1 1 2 2 3   2 1     1 11
7 Aleksandar Mladenović 8 25:122/7 28.6   2/7 28.64/6 66.71 3 4 2 4 5 4   2   5 -2
8 Radosław Hyży DNP                                   
10 Robert Tomaszek 4 12:442/5 40.0   2/5 40.00/1 0.05 4 9   5 3 3     2 6 11
11 Jakub Dłoniak 5 25:451/1 100.00/3 0.01/4 25.03/4 75.0  5 5   2 3 1 1     6 -7
12 Lawrence Kinnard 11 33:204/6 66.70/3 0.04/9 44.43/4 75.01 9 10 1   2 1       15 6
13 Norbert Kulon DNP                                   
14 Denis Ikovlev 16 30:151/6 16.72/4 50.03/10 30.08/9 88.9  3 3   2 8 3 2 1 1 11 7
15 Michał Gabiński 0 04:38   0/1 0.00/1 0.0     1 1   2     1     1 -5
16 Mantas Cesnauskis 10 19:322/2 100.01/3 33.33/5 60.03/4 75.0  1 1 3 1 3         11 -4
Drużyna 3 2 5    
Suma 67 200:00 16/36 44.4 4/19 21.1 20/55 36.4 23/30 76.7 10 28 38 8 20 27 17 8 3 3 65  
Pobierz statystyki PDF