Brąz dla BM Slam Stali Ostrów Wielkopolski!

2017-06-05 20:15

BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski pokonała w Słupsku Energę Czarnych 76:67 i tym samym po 15 latach przerwy wywalczyła brązowe medale Polskiej Ligi Koszykówki!

Czy w poniedziałek poznamy brązowych medalistów?

wk | 2017-06-04 19:46

Jeśli BM Slam Stal wygra w poniedziałek w Słupsku, to będzie cieszyć się z brązowych medali Polskiej Ligi Koszykówki. Energa Czarni przed własną publicznością zrobi jednak wszystko, aby wrócić na decydujący mecz do Ostrowa Wlkp. Spotkanie nr 2 tej serii w poniedziałek od 18.20 w serwisie Emocje.TV.

O brąz: BM Slam Stal czy Energa Czarni?

Wojciech Kłos | 2017-05-31 11:54

BM Slam Stal po 15 latach przerwy, czy może Energa Czarni trzeci raz z rzędu - kto tym razem sięgnie po brązowe medale Polskiej Ligi Koszykówki? Transmisje z serii o 3. miejsce będzie można oglądać w serwisie Emocje.TV

Energa Czarni - Polski Cukier (3): Finał dla torunian!

wk | 2017-05-23 19:36

Polski Cukier po raz pierwszy w historii zagra w wielkim finale Polskiej Ligi Koszykówki! W trzecim meczu półfinałowym torunianie pokonali Energę Czarnych Słupsk 65:52. W całej serii zwyciężyli 3-0.

Polski Cukier - Energa Czarni (2): Torunianie krok od finału!

wk | 2017-05-20 19:37

Polski Cukier potrzebuje jeszcze tylko jednego zwycięstwa, aby awansować do finału Polskiej Ligi Koszykówki! Torunianie pokonali Energę Czarnych tym razem 83:76. Mecz nr 3 we wtorek w Słupsku.

Polski Cukier - Energa Czarni (1): Kluczowe trafienia Trottera

wk | 2017-05-18 19:42

Polski Cukier Toruń dzięki kluczowym rzutom Obiego Trottera w ostatniej kwarcie pokonał Energę Czarnych Słupsk 78:72 w pierwszym meczu półfinałowym Polskiej Ligi Koszykówki. Transmisja spotkania nr 2 w sobotę od godz. 17.30 w Polsacie Sport.

Polski Cukier - Energa Czarni: Dla kogo historyczny sukces?

Wojciech Kłos | 2017-05-17 10:24

Drużyny z Torunia i Słupska jeszcze nigdy nie grały w finale koszykarskiej ekstraklasy. Po tej serii to się zmieni! Polski Cukier czy Energa Czarni - który zespół będzie miał szansę na historyczny sukces? Mecz nr 1 w czwartek od godz. 17.30 w Polsacie Sport.

Stelmahers: Razem możemy zrobić duże rzeczy

wk | 2017-05-15 09:40

Energa Czarni Słupsk zakończyła sezon zasadniczy dopiero na ósmym miejscu, ale nie przeszkodziło to tej ekipie w zwycięstwie w ćwierćfinale play-off z najlepszą drużyną rozgrywek - Anwilem Włocławek. - Razem możemy zrobić duże rzeczy - podkreśla trener Roberts Stelmahers.

Co za historia! Energa Czarni w półfinale!

wk | 2017-05-14 19:45

Energa Czarni Słupsk pokonała Anwil Włocławek 67:62 i dzięki temu zagra w półfinale Polskiej Ligi Koszykówki! W całej serii drużyna trenera Robertsa Stelmahersa zwyciężyła 3-2. W kolejnej fazie zagra z Polskim Cukrem Toruń.

Decydujący mecz Anwil - Energa Czarni w Polsacie Sport!

wk | 2017-05-13 12:54

W niedzielę od godz. 17.30 w Polsacie Sport będzie można zobaczyć decydujący mecz ćwierćfinałowy pomiędzy Anwilem Włocławek a Energą Czarnymi Słupsk. Kto zagra w półfinale Polskiej Ligi Koszykówki? Czy słupszczanie sprawią kolejną niespodziankę?