Wallace przechodzi do Miasta Szkła

wk | 2017-02-21 21:49

Devante Wallace (24 lata, 196 cm) zmienia klub w Polskiej Lidze Koszykówki. Amerykanin został nowym zawodnikiem Miasta Szkła Krosno.

Czerapowicz odchodzi do Hiszpanii

wk | 2017-02-20 22:35

Chris Czerapowicz (25 lat, 201 cm) meczami pucharowymi pożegnał się z Miastem Szkła Krosno. Teraz reprezentant Szwecji będzie grał w Hiszpanii.

Czerapowicz: Zawsze chcemy wygrywać

Wojciech Kłos | 2017-02-18 01:31

Miasto Szkła Krosno pokonało Trefl Sopot 78:72 w ćwierćfinale Pucharu Polski w hali Arena Ursynów w Warszawie. Liderem zespołu trenera Michała Barana był ponownie Chris Czerapowicz.

#PucharPLK: Półfinał dla Miasta Szkła!

Wojciech Kłos | 2017-02-17 19:34

Miasto Szkła Krosno pokonało Trefl Sopot 78:72 w pierwszym piątkowym ćwierćfinale turnieju o Puchar Polski w warszawskiej hali Arena Ursynów. Najlepszym zawodnikiem spotkania został wybrany Chris Czerapowicz.

#PucharPLK: W piątek Anwil sprawdzi MKS

2017-02-17 00:42

Trefl Sopot zagra z Miastem Szkła Krosno, a Anwil Włocławek sprawdzi formę MKS Dąbrowa Górnicza - w piątkowych ćwierćfinałach Pucharu Polski z pewnością nie zabraknie emocji! Bezpłatne transmisje z obu spotkań w IPLA.tv i polsatsport.pl

Ładny gest Miasta Szkła wobec Kamila Łączyńskiego

2017-02-14 10:02

Kamil Łączyński w zespole z Krosna spędził co prawda tylko jeden sezon (2012/2013) i to na pierwszoligowych parkietach, ale został w tym mieście doskonale zapamiętany! W hali ciągle wisi zdjęcie z jego wizerunkiem.

#DrogaPoPuchar: Miasto Szkła Krosno

2017-02-14 07:54

Beniaminek szturmem zdobywa Polską Ligę Koszykówki. Czy podobnie będzie w turnieju finałowym Pucharu Polski? Miasto Szkła swój mecz ćwierćfinałowy rozegra z Treflem Sopot. Początek transmisji w piątek 17 lutego o godz. 17.45 w IPLA.tv

Maddox: W Krośnie mamy świetną atmosferę

Rozmawiał Wojciech Kłos | 2017-02-09 10:34

- Myślę, że kluczem jest to, że mamy świetną atmosferę w naszej drużynie. W Krośnie zostało mnóstwo zawodników z poprzedniego roku, a to sprawiło, że nam, obcokrajowcom, łatwiej było się wpasować - mówi Kareem Maddox z Miasta Szkła Krosno.

Miasto Szkła - Anwil: Czym zaskoczy beniaminek?

Wojciech Kłos | 2017-02-09 10:12

Rewelacja sezonu kontra pretendenci do medalu! Miasto Szkła Krosno już w niedzielę podejmie Anwil Włocławek. Transmisja w Polsacie Sport HD i IPLA.tv od godz. 12.30.

Miasto Szkła wygrywa w Kutnie

wk | 2017-01-18 19:50

W ostatnim meczu 14. kolejki Polskiej Ligi Koszykówki Miasto Szkła Krosno wygrało w Kutnie z Polfarmexem 75:65.