Liga VTB: Pewna wygrana ekipy z Krasnojarska

,

Jenisej Krasnojarska pokonał Stelmet Eneę BC Zielona Góra 109:81 w rozgrywkach Ligi VTB.

,

Pierwsza połowa ustawiła całe spotkanie - rosyjski zespół rzucił w 20 minut aż 52 punkty i mimo, że Stelmet Enea w kolejnych kwartach grał lepiej w ataku, to nie był w stanie dogonić rywali. Dobre spotkanie rozegrali Darko Planinić, Markel Starks oraz Boris Savović - wszyscy zanotowali na swoim koncie po 15 punktów. Nie do zatrzymania w ekipie gospodarzy był John Roberson - zdobył aż 25 punktów i 9 asyst.

Jenisej Krasnojarsk - Stelmet Enea BC Zielona Góra 109:81 (28:14, 24:17, 33:27, 24:23)

Jenisej: Roberson 25, Harrison 18, Meiers 16, Young 12, Zakharov 10, Komissarov 7, Lavnikov 7, Goldyrev 5, Stone 4, Mitusov 3, Kanygin 2, Zavoruev 0

Stelmet Enea: Planinić 15, Starks 15, Savović 15, DeVoe 13, Hrycaniuk 8, Koszarek 6, Sokołowski 6, Mokros 3, Sakić 0, Zamojski 0