Leończyk: Nie pozwalać rywalom na łatwe rzuty

2018-04-29 11:46

- Druga kwarta, gdy zbudowaliśmy przewagę, była kluczowa. To nam pozwoliło zejść do szatni z pewnym komfortem. Równie ważna była trzecia kwarta, gdy całkowicie przełamaliśmy mecz - mówi Paweł Leończyk z Anwilu Włocławek po sobotnim starciu w ćwierćfinale play-off Energa Basket Ligi.

Anwil - PGE Turów (2): Włocławianie krok od awansu

wk | 2018-04-28 22:13

Anwil Włocławek pokonał w sobotę PGE Turów Zgorzelec 86:72 i prowadzi już 2-0 w ćwierćfinale play-off Energa Basket Ligi. Mecz nr 3 we wtorek o godz. 20.00. Transmisja na Emocje.TV.

Stelmet Enea - Rosa (2): Dogrywka dla radomian! Remis w serii

wk | 2018-04-28 20:13

Dogrywka w Zielonej Górze dla Rosy! Radomianie pokonali ostatecznie Stelmet Eneę BC 94:86 i tym samym doprowadzili do remisu w serii play-off Energa Basket Ligi. Mecz nr 3 we wtorek o godz. 17.45. Transmisja w Polsacie Sport.

Polski Cukier - MKS (1): Pewna wygrana wicemistrzów

wk | 2018-04-27 21:51

Udany początek play-off Energa Basket Ligi w wykonaniu Polskiego Cukru. Zespół z Torunia wygrał z MKS Dąbrowa Górnicza 83:72. Mecz nr 2 tej pary w niedzielę o godz. 12.40. Transmisja w Polsacie Sport.

BM Slam Stal - King (1): Zacięty mecz dla ostrowian

wk | 2018-04-27 19:46

Ostrowianie fazę play-off Energa Basket Ligi zaczynają od zwycięstwa! BM Slam Stal pokonała w piątek Kinga Szczecin 78:71. Mecz nr 2 w niedzielę o godz. 20.00. Transmisja na Emocje.TV.

Łączyński: Bronić przewagi parkietu

2018-04-27 11:42

Anwil wygrał z PGE Turowem 86:76 w pierwszym meczu play-off Energa Basket Ligi. Co po tym spotkaniu mówił Kamil Łączyński?

Anwil - PGE Turów (1): Włocławianie na prowadzeniu

wk | 2018-04-26 22:05

Mecz nr 1 ćwierćfinału play-off Energa Basket Ligi dla Anwilu. Włocławianie w czwartek wygrali z PGE Turowem Zgorzelec 86:76 i prowadzą w serii 1-0. Drugie spotkanie w sobotę o godz. 20.15. Transmisja w Polsacie Sport Extra.

Stelmet Enea - Rosa (1): Początek dla mistrzów

wk | 2018-04-26 19:41

Stelmet Enea BC Zielona Góra pokonał Rosę Radom 104:97 w pierwszym meczu ćwierćfinału play-off Energa Basket Ligi. Spotkanie nr 2 w sobotę o godz. 17.45. Transmisja na Emocje.TV

Czas na play-off - mistrz może być tylko jeden!

2018-04-25 19:01

Pora na najważniejszą część sezonu Energa Basket Ligi - fazę play-off. W rywalizacji pozostało osiem drużyn, ale mistrz może być tylko jeden! Spotkania ćwierćfinałowe od czwartku 26 kwietnia można oglądać w sportowych antenach Polsatu oraz na IPLA.tv i Emocje.TV.

Nagrody za sezon zasadniczy EBL 2017/18

2018-04-25 19:00

Ivan Almeida MVP sezonu zasadniczego, a Michał Sokołowski najlepszym polskim zawodnikiem - tak wybrali wszyscy trenerzy zespołów grających w Energa Basket Lidze! Kto został wyróżniony w pozostałych kategoriach?